Dramatična ponoćna pobjeda sesvetskih košarkaša u Podsusedu

Objavljeno: 23.2.2019. 11:36:07

U 14. kolu 2. HKL-a centar Sveci su kasno sinoć u dvorani Sutinska vrela u produžetku pobijedili domaćine, vrlo dobru momčad Podsuseda s 90:92 (82:82 - 44:43).

Ponovo na krilima sjajnoga Papka koji je postigao čak 42 koša, dečki iz Sesveta uspjeli su pobijediti vrlo borbene i motivirane domaćine. Bila je to vrlo izjednačena utakmica u kojoj se prednost mijenjala čas u korist jednih pa drugih. Prvu četvrtinu dobivaju domaćini s 4 razlike, da bi Sveci dobili drugu s gtri razlike i na poluvrijeme se otišlo s minimalnom prednošću za Podsused.

Drugi dio donosi istu priču, domaćini ipak bolji za 4 koša, a onda u posljednjoj četvrtini Sesvećani dobivaju s pet koševa razlike i izjednačuju na 82:82. Slijedi produžetak u kojem Sesvete uspijevaju zabiti dva koša više i to je pobjeda! Teška, ali čvrsto upisana čime se Sesvete utvrđuju na vrhu tablice. Čestitke svima!