Hajduk pobijedio Sesvete pogotkom u zadnjoj minuti

Objavljeno: 4.11.2018. 19:28:39

Sve se dogodilo u zadnjoj minuti susreta. Hajduk je pobijedio, a moglo je biti i neriješeno.

U 11. kolu 2. HNL-a Sesvete su u gostima izgubile od momčadi Hajduka II s 1:0 (0:0). Ispromašivali su se domaćini da bi tek u konačnici susreta, u poljednjoj minuti postigli pogodak preko Ivana Prtanjina koji je u igru ušao par minuta ranije.

Vušković je ubacio iz slobodnog udarca, vratar Marko Mikulić je odletio u prazno, a Prtajin je bio najviši u skoku i zabio je jedini pogodak na susretu.

A onda su nogometaši Sesveta svoju jedinu pravu priliku na susretu propustili u sudačkoj nadoknadi. Vranjković se našao ispred Matijaša. Vratar Hajduka izišao je na njega, pa je nogometaš Sesveta povratnom loptom uposlio Jelića koji je s desetak metara promašio prazan gol.

Nakon ovog poraza Sesvete su pale na deveto mjesto na tablici.

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17