Na početku proljeća, Sesvećani miroljubivo u gostima

Objavljeno: 10.3.2018. 21:44:06

U prvom kolu proljetnog nastavka, odnosno 20. kolu 2. HNL-a, nogometaši Sesveta gostovali su kod Hrvatskog dragovoljca i s domaćinima podijelili bodove. Hrvatski dragovoljac - Sesvete 2:2.

Zanimljivo je da su sva četiri gola postignuta u prvom poluvremenu i to u prvih tridesetak minuta. A poveli su domaći i to uvjerljivo. Već u 22. minuti Bruno sunagić pogađa mrežu Sesvećana za vodstvo koje iz kaznenog udarca na 2:0 povećava četiri minute kasnije Valentino Majstorović, nakon što je glavni sudac Jakov Titlić pokazao na bijelu točku.

Sesvećani tada zbijaju redove, ubacuju u višu brzinu što rezultira pogotkom Filipa Petanjeka u 31. minuti, te samo dvije minute kasnije izjednačava Dino Kluk.  Za više od toga nije se imalo snage niti sreće.

Sesvećani su zadržali četvrto mjesto na tablici dva boda ispred Varaždina koji je na domaćem terenu pobijedio Solin 2:0.

U 21. kolu slijedeće subote Sesvete igraju na domaćem terenu gdje dočekuju Lučko. Utakmica se igra od 15 sati.