Nogomet: Pobjeda Sesveta pogotkom u posljednjoj minuti

Objavljeno: 14.10.2018. 18:29:09

Nogometaši Sesveta uspjeli su u posljednjoj minuti prije nadoknade postići pogodak i pobijediti BSK 1:0 (0:0).

U 8. kolu 2. HNL-a NK Sesvete je u subotu na domaćem terenu pobijedio BSK s 1:0. Pogodak je u 90. minuti susreta postigao Ivan Markota.

U prvom poluvremenu domaćini su bili bolji i imali mnoštvo prilika koje nisu realizirali.  U drugim dijelu malo izjednačenija borba iako su Sesvećani konkretnije prijetili Nikoli Ilinčiću. Vratar gostiju je na koncu ipak svladan kad je blizu desne stative na jednu ubačenu loptu ostao usamljen Markota koji je rutinirano pospremio loptu u mrežu gostiju.

Nakon ove pobjede uslijedio je veliki skok Sesveta i sad se naš klub nalazi na visokom petom mjestu.

Slijedeće subote, 20. listopada Sesvete gostuju kod Lučkog.