Nogometaši Sesveta pobjednici Zagrebačkog nogometnog kupa

Objavljeno: 19.8.2020. 11:10:18

U finalu Hrvatskog kupa za područje Zagrebačkog nogometnog saveza Sesvete su u srijedu pobijedile Trešnjevku s 2:0.

Nakon što je prošlog vikenda započelo prvenstvo 2. HNL-a, kad su nogometaši Sesveta u gostima pobijedili Kustošiju s 4:1, jučer, u srijedu  igralo se finale nogometnog kupa Zagrebačkog nogometnog saveza.

Utakmica je igrana u Sesvetama na Radnikovom stadionu, a suparnici Sesvećanima u finalu zagrebačkog kupa bili su nogometaši Trešnjevke. Ovo je ujedno bio četvrti puta da Sesvete igraju finale Kupa Zagrebačkog nogometnog saveza i konačno pobjeda, 2:0 za Sesvete.

U prvom poluvremenu gol gostiju načeo je Majić, već u 15. minuti, da bi u drugom, Geljić u 60. minuti postavio konačni rezultat od 2:0. Sesvete su pobjednik Kupa ZNS-a!

NK SESVETE: Krkalić, Sabljo, Sunagić (88. Topić), Kožić (58. Zenko), Mikulić, Stojanović (58. Geljić), Malekinušić (88. Hoić), Vujanić, Brigić, Majić (67. Flokucz) Hlevnjak

Trener: Dino Babić

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17