Sesvećani ispratili Novigrad "petardom"

Objavljeno: 3.4.2018. 22:16:41

Danas je odigrano 25. kolo 2. HNL-a. Na stadionu sv. Josipa Radnika NK Sesvete pobijedio je Novigrad s 5:0.

Zbog Uskrsa, utakmice 25. kola igrane su danas. Po pravom proljetnom toplom, ali jako vjetrovitom vremenu tristotinjak gledatelja ispratilo je pljeskom nogometaše Sesveta nakon uvjerljive pobjede protiv najlošije momčadi lige Novigrada.

Prvi strijelac Sesveta Marko Tolić upisao je dva pogotka oba iz jedanaesteraca u 18. i 32. minuti. S tih 2:0 otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu konkretnija igra domaćina, no sva tri gola postignuta se već pod kraj utakmice. Tako je Martin Maloča pogodak postigao u 74, minuti, Matej Ćosić u 86, a Ivan Mamut minutu kasnije.

Ovime su se Sesvećani barem malo iskupili nakon prošlotjednog teškog poraza koji ima je nanijela Kustošija, nakon čega ih je na četvrtom mjestu zamijenio Varaždin koji i dalje drži tu poziciju.

U narednom, 26. kolu Sesvećani gostuju u Splitu kod druge momčadi Hajduka koji je trenutačno šesti.