Sesvete u kupu pobijedile Split 3:0

Objavljeno: 21.9.2017. 14:54:14

Sesvećani su u šesnaestini Hrvatskog nogometnog kupa jučer ugostili  NK Split i pobijedili 3:0

Pred oko 300 gledatelja Sesvećani su demonstrirali gostima iz Splita kako se igra nogomet. Već u 12. minuti slavlje za domaćina, prvi pogodak postigao je Josip Slišković. Isto toliko minuta nakon prvog gola, dakle u 24. minuti Ivan Mamut postiže i drugi pogodak i s rezultatom 2:0 odlazi se na odmor.

U drugom poluvremenu Sesvećani rutinski zatvaraju svoju mrežu i stalno prijete, a rezultat toga je treći pogodak pred kraj utakmice u 88 minuti. Pogodat je postigao Toni Kolega koji je u 46. minuti zamijenio strijelca prvog pogotka Sliškovića.

Solidno su sudili Tomislav Bionda, Ivan Batušić i Ivan Mihalj.

U osmoni finala Sesvete ide na inter, igra se u Zaprešiću  25. listopada u 14 sati na Interovom stadionu.

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17