Sesvete u Sigetu pobijedile Dragovoljca

Objavljeno: 30.3.2019. 9:54:58

U utakmici 18. kola 2. HNL-a nogometaši Sesveta pobijedili su Hrvatskog dragovoljca s 3:1 (1:0).

Bolja momčad Sesveta ušla je bolje i u utakmicu koja je igrana u petak na stadionu Stjepana Spajića, međutim na prvi pogodak čekalo se do pred kraj prvog poluvremena kada za goste gol postiže Mario Vasilj.

S golom prednosti Sesvećani su krenuli u drugo poluvrijeme, međutim, domaći oštro napadaju pokušavajući izjednačiti što im uspijeva vrlo brzo i u 53. minuti pogodak postiže Filip Matijašević.  Nogometaši Sesveta došli su u Siget po pobjedu što se vidi iz njihove napadačke igre, te samo šest minuta kasnije, u 59. minuti Marko Tolić postiže pogodak za vodstvo Sesveta, a svoj drugi pogodak na utakmici postiže iz jedanaesterca u 76. minuti.

Većina ostalih utakmica igra se u subotu i nedjelju, međutim Sesvećani drže petu poziciju i trenutačno ih nitko ne može ugroziti.

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17