Sunagić i Majić donijeli pobjedu Sesveta na Sušaku

Objavljeno: 26.4.2021. 13:52:36

Igrači NK Sesvete pobijedili su jučer u gostima Orjent 1919 s 2:0 (1:0)

U 28. kolu 2. HNLa Sesvete su u gostima na riječkom Sušaku pobijedili Orijent 1919 s 2:0.

Veći dio susreta gosti su bili u pomalo podređenom položaju, no vrlo dobro su se branili i strpljivo čekali prilike koje su iskoristili, za razliku do domaćih koji mnoge prilike nisu iskoristili.

Poveli su gosti u 24. minuti nakon što su Topić i Geljić izmiješali domaću obranu, a povratnu loptu iskoristio je Bruno Sunagić koji ju je hladnokrvno pospremio u mrežu za vodstvo Sesvećana 1:0.

U drugom poluvremenu slična slika, domaći dominiraju no bez uspjeha, a Sesvećani to koriste u 76. minuti kad Igor Karlo Majić  Sunagićevu povratnu loptu posprema u mrežu za 2:0 i gostujuću pobjedu kojom se Sesvete ponovo dižu na tablici na 9. mjesto.