Damir Plantić osvojio prvenstvo hrvatske u boksu - proglašem najboljim tehničarem

Objavljeno: 28.5.2018. 0:16:13

Boksački klub Sesvete ima državnog prvaka u boksu. to je Damir Plantić.

U nedjelju popodne održani su susreti finala Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u boksu koje se ovog tjedna boksalo u novom Zagrebačkom boksačkom centru na Velesajmu. Natjecanje je kao izaslanik Gradonačelnika Zagreba Milana Bandića otvorio izaslanik Novak Radanović. Najboljim boksačem proglašen je Petar Cetinić novi seniorski prvak u velteru, dok je najboljim tehničarem proglašen Damir Plantić prvak u poluteškoj kategoriji (do 81kg).

Član BK Sesvete Damir Plantić u finalnom je meču na bodove s 5:0 pobijedio Lea Cvetkovića  (Team Predator).

Luka Pratljačić, također član BK Sesvete osvojio brončanu medalju u kategoriji do 91 kg.