Ivana Arelić velika nada sesvetskog i hrvatskog taekwondoa

Objavljeno: 29.1.2018. 19:54:36

Ovoga vikenda u Kninu je održano izlučno natjecanje kandidata za odlazak na svjetsko juniorsko prvenstvo, na kojem je naša Ivana Arelić pomela konkurenciju, piše trenerica kluba Orion Jelena Žeravica.

U subotu je u Kninu održano  taekwondo natjecanje Knin Open, koji je prvi od tri kriterijska turnira za odlazak na svjetsko juniorsko prvenstvo koje će biti održano krajem travnja u Tunisu. Sudjelovala je naša Ivana Arelić koja je u jakoj konkurenciji do 49kg uvjerljivo odnijela četiri pobijede i zlatnu medalju.

Prve dvije konkurentice pobijedila je prekidom i predajama u drugoj rundi, polufinalna borba završila je s visokih 20:6, a finale s čak 10:0. Sreća je veća ako znamo da su dvije konkurentice iz kategorije sudjelovale na europskim prvenstvima prošle godine, dok je jedna čak osvojila i brončanu medalju, te je u kategoriji teško bilo odabrati favorita, a sve su na kraju ostale iza naše Ivane. Bravo Ivana i sretno dalje!

Ažurirano: 14.3.2024. 16:16:55