MILAN ŠKORIĆ POBJEDNIK " PRVENSTVA ŠK VRUSTUN 1252. VURNOVEC

Objavljeno: 2.3.2018. 14:39:47
MILAN  ŠKORIĆ POBJEDNIK " PRVENSTVA ŠK VRUSTUN 1252. VURNOVEC

Vurnovečkim derbijem završilo prvenstvo kluba između  Damira Obada i Milana Škorića u kojem je pobijedio Milan Škorić

te tako i ostvario sveukupnu pobjedu na 2 prvenstvu ŠK Vrustun 1252, piše predsjednik kluba Marijan Dolčić.

Partija je bila uistinu pravi derbi ,gdje se pobjeda selila sa jedne na drugu stranu da bi na kraju slavio Milan Škorić i osvojio prvenstvo kluba za 2018 godinu.

Prvenstvo je igrano u 11 kola , svako sa svakim . Pravo nastupa imali su igrači koji su u 2017 godini igrali ligu i osvojili

3 mjesto te pobjednici kvalifikacijskih turnira ostalih i kadeta .Igralo  je 12 šahista u domu mjesne samouprave Vurnovec.

Bilo je tu vrlo zanimljivih i neizvjesnih partija pa i neočekivanih rezultata što je dalo posebnu draž prvenstvu.

Raduju dobre igre Miroslava Kezerića koji je na kraju osvojio 3 mjesto.

Pobjedio je Milan Škorić , drugo mjesto pripalo je Damiru Obadu a treće je osvojio Miroslav Kezerić. Četvrto mjesto osvojio je Velid Kazić, peto Ranko Bogojević. Šesti je naš najbolji kadet 13 godišnji David Orač koji polako ali sigurno korača prema 6 ploči.

Sedmi Jelić Boro, osmi Željko Konicija, deveto mjesto za vrijednog i upornog još jednog kadeta Lea Orača. Deseto do dvanaestog mjesta redom zauzeli Stjepan Novosel, Josip Cirimotić i Ivan Balog.

Bila je ovo vrlo dobra uvertira za nadolazeće  natjecanje u Petoj ligi Centar , gdje se opravdano nadamo dobrim igrama i pobjedama.

Ažurirano: 21.4.2024. 11:42:59