Rukometaši Sesveta poraženi u Varaždinu

Objavljeno: 18.2.2019. 8:46:53

MRK Sesvete pretrpio je poraz u sinoćnjoj utakmici u Varaždinu 31:27 (15:11).

U susretu 15. kola Premijer hrvatske rukometne lige u nedjelju navečer su u dvorani u Graberju igrači GRK Varaždina 1930 pobijedili momčad Sesveta rezultatom 31:27, poluvrijeme 15:11.

Sesvete su bolje ušle u utakmicu i bile je u vodstvu do 15. minute nadmetanja kada su domaćini izjednačili na 6:6, a minutu kasnije su i poveli 7:6. u nastavku prvog dijela samo su povećavali vodstvo, a na poluvrijeme se otišlo sa 4 gola prednosti za varaždinski sastav.

Varaždinci su vodili i u drugom dijelu, imali i 7 golova razlike, a na kraju se završilo rezultatom 31:27. Sesvećani sinoć jednostavno nisu imali pravi recept za uzvrsnu i motivirajući momčad domaćina. Veliki obol pobjedi domaćih dali su i vratari varaždinske momčadi, Sandro Meštrić, koji je imao 13 obrana i Domagoj Črnila, koji je obranio tri sedmerca. Kod Sesveta 9 je golova postigao Nikola Mirosavljević.

Sesvećani su i dalje peti na tablici, ali sada u težem položaju, jer su se bodovno izjednačili sa Spačvom i Varaždinom, te će borba za četvrto mjesto koje vodi u doigravanje za prvaka biti neizvjesnija.