Rukometašice Sesveta poražene kod kuće od Dugog Sela

Objavljeno: 2.6.2021. 13:09:26

U zaostalo utakmici 18. kola 1. HRL-a rukometašice Sesvete doživjele su poraz od Dugog Sela 29:34 (15:20).

Sve je već gotovo, Sesvećanke su osigurale opstanaka u elitnom ženskom rukometnom rangu i naredne sezone, pa sinoćnja utakmica nije imala nikakvu rezultatsku vrijednost. vidno umorne nakon u posljednje vrijeme odigravanja mnogih utakmica, što redovnog prvenstva, što kupa, što ranije zbog korone odgođenih utakmica ostavilo je traga na mladim sesvetskim rukometašicama.

Niti trener Branko Šebek nije previše forsirao, dao je priliku za zaigraju gotovo svim igračicama s klupe. U prvom poluvremenu bezbroj tehničkih pogrešaka, promašenih zicera i neiskorištenih sedmeraca dalo je gošćama krila. U nastavku se igralo vrlo izjednačeno, no nije bilo snage ni mogućnosti za preokret, a u konačnici niti potrebe.

U posljednjoj utakmici u subotu Sesvećanke na domaćem parketu dočekuju slabašni Sinj koji ispada iz lige.

Sesvete:  Petra Lovrenčević, Lea Zetović1 obr, Lea Beličev 5 obr; Magali Lujić, Mia Tupek 5 (1), Mihaela Bešen 5, Ana Grlić 1, Lara Burić 4, Lucija Cvitanović 2, Mia Brkić 5, Nika Gavrilović 2 (1), Dorotea Ćoraš, Anja Vida Lukšić, Nera Gunjević 1, Dora Lukić 3 i Lea Lalić 1