Sesvećanke očekivano pobijedile Arenu

Objavljeno: 9.4.2017. 21:34:55

U 19. kolu 1. HRL za žene, RK Sesvete Agroproteinka pobijedio je u subotu navečer u sportskoj dvorani sesvetske gimnazije Arenu iz Pule 30:26.

Vidljivo snažnija ekipa Sesveta, činilo se, kao da i nije igrala punim gasom. Do 20. minute domaće imaju četiri gola razlike, a do kraja prednost je narasla na šest. Puljanke su u 44. minuti preko Čivljak stigle do 20:18, ali više od toga nisu uspjele. Kod domaćih najbolja Bernarda Čalušić s osam golova, dok je gošće predvodila Katja Mikolić sa jednim više.

Neposredno prije same utakmice dogodila se jedna dirljiva gesta, Tea Jakala odlazi iz kluba i iz Sesveta, seli u Njemačku gdje ju čeka ljubav njena života. Tom prigodom trener Branko Šebek i tajnik kluba Mato Vidović, Teji su kao simbolični darak i zahvalu uručili stručak cvijeća uz burnu podršku svih igračica i publike.

Tea Jakala primila je oproštajni stučak cvijeća i rukometnu loptu za dugo sjećanje.