ŽRK Bjelovar – RK Sesvete Agroproteinka 21:21 (12:12)

Objavljeno: 22.10.2017. 13:32:40

Peto kolo 1. HRL za žene, sinoć u Bjelovaru Bjelovar - Sesvete Agroproteinka 21 : 21 (12:12)

Službeni izvještaj

Iako su sjajno otvorile i gotovo cijelu utakmicu bile u prednosti, sesvetske rukometašice u zadnjim su sekundama ispustile pobjedu i remizirale na gostovanju kod Bjelovara. Nakon deset minuta igre Sesvete su vodile sa 7:2, ali kako je utakmica odmicala njihova prednost se polako otapala. Točno 16 minuta trebalo je Bjelovaru da u potpunosti ulovi priključak i stigne do izjednačenja (10:10). Do kraja poluvremena igralo se gol za gol pa niti jedna ekipa na odmoru nije imala prednost.

Nastavak je donio potpuno izjednačenu utakmicu u kojoj su se ekipe izmjenjivale u minimalnom vodstvu. No, u 48. minuti Sesvećanke s četiri uzastopna pogotka odvajaju na 20:17, međutim prednost ne uspijevaju sačuvati do kraja utakmice. U posljednje tri minute ušle su s vodstvom 21:20, ali Bjelovar je na samom kraju izjednačio i osvojio jedan bod. Prvo ime Bjelovara bila je Ivana Dragišić sa šest pogodaka dok se kod Sesveta istaknula Ana Anđelić koja je mrežu domaće ekipe pogodila osam puta.

Narednu subotu, 28. listopada u 6. kolu Sesvećanke igraju u gostima u Umagu kod istoimene ekipe.