NK Sesvete pobijedile četvrtu utakmicu za redom, ovog puta u Osijeku.

Objavljeno: 6.11.2022. 9:44:01

U 12. kolu 2. HNL-a ove subote u Osijeku nogometaši Sesveta pobijedili su Osijek II  s 2:0.

Četvrtu utakmicu za redom pobijedili su nogometaši Sesveta u jedinstvenoj drugoj ligi, trećem hrvatskom rangu natjecanja i s pravom su se prometnuli među najveće kandidate za plasman u viši rang.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Mateo Topić već u 13. minuti, a konačan rezultat od 2:0 za goste postigao je domaći igrač Filip Lišćin autogolom.

Sesvećani su se pokazali kao uigrana i dinamična momčad koja bod jači Jadran iz Ploča drže vrh poretka. Nastave li u tom ritmu u nastavku prvenstva malo je vjerojatno da će im se tko moći adekvatno suprostaviti.

U narednom kolu, u petak 11. studenoga Sesvećani na svom terenu dočekuju Hrvace.

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59