U Varaždinu Sesvete povele, pa izgubile od domaćina

Autor: Tomislav Radić
Objavljeno: 21.11.2021. 11:56:27

U 13. kolu 2. HNL-a Sesvete su u Varaždinu poražene s 1:2 (1:0).

Nogometaši Sesveta su kod bivšeg prvoligaša i kluba s vrha tablice odigrali borbeno, vodili, ali na kraju izgubili utakmicu.

Sesvećani su poveli na samom kraju prvog poluvremena. Igrala se druga minuta sudačke nadoknade kada je išao napad Sesveta s tri igrača, lopta je došla do Patrika Mijića, koji je sa 17 metara po sredini uputio snažan udarac prema golu Varaždina. Lopta je od grede završila u mreži Varaždina za vodstvo Sesveta 1:0.

Domaći su do izjednačenja došli u 57. minuti nakon slobodnog udarca. Na nekih 35 metara od gola gostiju, kod aut linije Postonjski je uputio loptu prema golu, međutim iako su svi s te udaljenosti očekivali ubačaj u kazneni prostor lopta je pogodila lijevu vratnicu gola Klemenčića, od koje je završila u mreži za 1:1.

Varaždin je do pobjedničkog rezultata 2:1 došao golom Šege koji je iskoristio grešku obrane Sesveta, uzeo loptu na sredini terena gostiju i sjurio se prema protivničkom golu,  te prebacio golmana Klemenčića za slavlje domaćina.

Ažurirano: 6.4.2024. 13:27:17