Bjelovarčanke u Sesvetama uvjerljivo bolje od domaće ekipe

Objavljeno: 31.10.2021. 9:17:58

U 8. kolu 1. HRL-a za žene Bjelovar je pobijedio Sesvete Agroproteinku s 26:20 (9:9).

Objektivno jača ekipa Bjelovara iz gornjeg dijela poretka pobijedila je rukometašice Sesveta Agroproteinke subotu navečer u gimnazijskoj sportskoj dvorani s 26:20.

Domaće rukometašice bolje su otvorile utakmicu, bile uvjerljive, te veći dio prvog poluvremena vodile, u jednom trenutku čak s tri pogotka razlike. Međutim, gošće stižu i na odmor se odlazi s poravnatim rezultatom 9:9.

Iskusnije i uigranije gošće u drugom poluvremenu igraju angažiranije i koncentriranije, te prelaze u vodstvo. Sesvećanke se još dobro drže prvih desetak minuta kad u nekoliko navrata izjednačuju, potom razlika počinje rasti.

Domaću je ekipu predvodila Mia Tupek s postignutih 8 pogodaka, te Lana Jurina sa 7 pogodaka.

Sesvete: Lea Zetović (8), Lea Beličev (4); Veronika mamić, Katja Marić, Magali Lujić 2, Mia Tupek 8 (5), Mihaela Bešen, Ana Grlić, Katja Hunjadi, Magdalena Jaković Miloš, Lucija Krezo 2, Mia Brkić, NIka Gavrilović, Nera Gunjević, Dorotea Ćuraš i Lana Jurina 7

Trener: Davor Rokavec

Ažurirano: 22.4.2024. 9:06:51