Moslavina je u dramatičnoj završnici pobijedila rukometaše Sesveta

Objavljeno: 3.10.2021. 9:28:16

U 4. kolu Paket 24 Premijer lige B MRK Sesvete je u subotu navečer u Kutini izgubio od Moslavine 27:26 (15:14).

Susret je počeo izjednačeno, minimalnim vodstvom Sesvećana, da bi potom minimalna prednost išla na stranu domaćina. Igralo se gol za gol do kraja prvog poluvremena te kutinski rukometaši odlaze na odmor s pogotkom prednosti.

Slično je i u nastavku, u 35. minuti Sesvećani vode s dva pogotka prednosti, a u 50. domaćini imaju čak 4 gola. viška. Sesvećani polako smanjuju razliku i na samom kraju dolaze do minus jedan. Nakon isteka vremena imaju i sedmerac kojeg je nekoliko sekundi ranije zaradio desnokrilni Darko Krndelj, ali, na žalost, Danijelu Vusiću ruka nije bila dovoljno sigurna. Sesvećan i do prošle sezone odličan vratar Sesveta, od ove je u Kutini, Matej Mudrinjak je mudriji, brani sedmerac i Moslavina slavi treću pobjedu ove sezone, 27:26, a Sesvete prvi poraz.

Treba svakako istaknuti da su rukometaši Sesveta od čak 10 dosuđenih sedmeraca iskoristili samo 4, a vratari obranili samo 11 udaraca nasuprot 17 protivničkih golmana. Isto tako je i činjenica da čak šestorica igrača Sesveta zbog ozljeda ili bolesti nisu konkurirali za ovu utakmicu.

Najefikasniji u redovima Sesveta bio je Davor Gavrić sa 6 pogodaka.

Sesvete: Filip Perić 3, Stipe Purić 8; Fran Zovak, Darko Krndelj 3 (1), Josip Topić 4, Zlatko Raužan 1, Eugen Josip Žaja, Tin Baković, Ivan Dumenčić 5 (2), Danijel Vusić 5 (1), Krešimir Krešić 2, Davor Gavrić 6 (2), Ivan Marić i David Štrković

Trener: Silvio Ivandija

Ažurirano: 17.4.2024. 9:04:48