Na otvaranju sezone rukometašice Sesveta imale najtežeg protivnika, izgubile od prvakinja Lokomotive

Objavljeno: 9.9.2023. 12:36:52

Aktualne hrvatske prvakinje, rukometašice Lokomotive Zagreb očekivano su i bez poteškoća svladale Sesvete s 32:16 (16:9).

Od početka utakmice, bilo je jasno da će Lokomotiva opravdati ulogu favoritkinja. Pogodak po pogodak, gradile su svoju prednost koja je na poluvremenu iznosila +7 (16:9). U nastavku dvoboja ništa se značajno nije promijenilo. Ekipa Nenada Šoštarića je na domaćem terenu nastavila dizati svoju prednost za konačno slavlje 32:16 i prve bodove na ovosezonskoj tablici.  Za Lokomotivu je igrala i do nedavno  članica Sesveta Mia Tupek koja je u pobjedu svoje nove ekipe ugradila dva pogotka.

U sesvetskoj ekipi najefikasnija je bila Lana Jurina s pet pogodaka.

Sesvete: Lucija Rezo, Lea Krznar, Veronika Mamić 3; Tina Wurth, Magali Lujić, Nika Peričić, Petra Krezo 1, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo 3, Nika Gavrlilović 3 (1), Anamaria Puđa, Lara Zovko 3, Ana-Marija Bikić, Sara Jukić, Lana Jurina 5 (4) i Katja Hunjadi 1

Trener: Nikola Škorić

Ažurirano: 22.4.2024. 9:06:51