Rukometašice Sesveta iščupale važne bodove u Varaždinu

Objavljeno: 19.3.2023. 13:01:31
Rukometašice Sesveta  iščupale važne bodove u Varaždinu

Odigrano je 18. kolo 1. HRL-a za žene, u Varaždinu Koka - Sesvete Agroproteinka 19:20 (14:12).

Izuzetno važne bodove za opstanak u prvoj ligi osvojile su rukometašice Sesveta u sinoćnjem susretu u Varaždinu kod domaće Koke. No, vrlo neizvjestan susret započeo je loše po gošće.  Koka je fantastično, s 5:0 ušla u utakmicu. Sesvećanke su uzvratile  istim načinom te stigle do 5:5 u 13. minuti. Nakon toga, uslijedila je igra pogodak za pogodak. Na odmor se otišlo ipak s +2 za Koku, 14:12.

U nastavku susreta u 32. minuti, Koka se uspjela odvojiti na +3 (15:12), ali ni to nije dugo trajalo, jer već u 36. minuti je 15:15. U završnici utakmice pak, prednost seli na stranu Sesveta koje su baš kao i prvog puta ove sezone, odnijele pobjede u međusobnom susretu ove dvije ekipe.

Najefikasnija u redovima Sesveta bila je Lana Jurina sa sedam pogodaka, a Lea Zetović je imala 12 obrana.

Sesvete: Veronika Mamić, Lucija Rezo, Lea Zetović 12; Tina Wurth, Magali Lujić 2, Mihaela Bešen 3), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo 5, Nika Gavrilović 1, Anamaria Puđa, Lara Zovko 2, Ana-Marija Bikić, Sara Jukić, Lana Jurina 7 (5) I Katja Hunjadi

Trener: Nikola Škorić

Ažurirano: 22.4.2024. 9:06:51