Sesvećanke i dalje doma nepobjedive, sinoć pao i Split

Objavljeno: 14.4.2022. 10:50:06

U 22. kolu  1. HRL-a za žene nova pobjeda u gimnazijskoj dvorani, Sesvete Agroproteinka - Split 2010 33:30 (15:16).

Rukometašice Sesveta Agroproteinke i dalje su u ovoj godini nepobjedive kod kuće, u srijedu navečer poražen je Split 2010.

Bila je to izjednačena utakmica u kojoj cijelo prvo poluvrijeme niti jedna ekipa nije napravila znatniju prednost, nego su se uglavnom s pogotkom razlike izmjenjivali u vodstvu, da bi na kraju gošće otišle na odmor s minimalnom prednošću - 15:16.

U nastavku slična slika, domaće su povele, gošće izjednačile, no desetak minuta prije kraja konačno sesvetske rukometašice odlaze na dva pogotka prednosti koju nisu ispustile do kraja utakmice.  Najefikasnije u redovima Sesveta bile su Mia Tupek s osam i  Lucija Krezo sa sedam pogodaka.

Sesvete Agroproteinka sada čvrsto drže sredinu poretka. U narednom kolu, 30. travnja slijedi gostovanje u Trogiru.

Sesvete: Lea Zetović, Lea Beličev 5 obr; Magali Lujić 3, Mia Tupek 8 (3), Miahela Bešen 4, Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš 4, Lucija Cvitanović, Lucija Krezo 7(2), Mia Brkić 3, Nika Gavrilović 1, Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina 3(2), Katja Hunjadi

Trener: Davor Rokavec

Ažurirano: 17.3.2024. 11:33:29