SESVETE AGROPROTEINKA – IVANIĆ 25:24 (14:13)

Objavljeno: 3.12.2017. 19:08:35

Sesvećanke su odigrale vrlo teško protiv vrlo borbenih, ali objektivno slabijih gošći iz Ivanića, službeni izvještaj.

Utakmica počinje s tri uzastopna pogotka domaćih igračica u prve tri minute, a stečenu prednost, zadržavaju do 10. minute, kada su trećim golom u nizu gošće poravnale na 6:6. Tri minute kasnije Ivanić prvi puta i preuzima vodstvo (6:7). Do kraja poluvremena izmjenjivala se minimalna prednost između ekipa, a maksimalnih +2 imale su Sesvete u 22. i 25 minuti (12:10 i 13:11). Poluvrijeme završava rezultatom 14:13.

Odmah na početku drugog poluvremena Sesvete povećavaju svoju prednost, ponovo do +3, i održavaju ju sve do sredine poluvremena, kada ju podižu za još jedan gol. Tek u 50. minuti Ivanić smanjuje prvo na minus tri, a onda u 54. i na dva pogotka zaostatka (22:20). Tada Lucija Peraica postiže dva gola u nizu i u 56. minuti rezultat je 24:20. U zadnje tri minute gošće se približavaju 3-0 serijom i završavaju utakmicu s minimalnim zaostatkom.