Misom, grahom, glazbom i utakmicom obilježen Dan NK Sesvete

Objavljeno: 2.5.2022. 11:56:48

U nedjelju, 1. svibnja na stadionu sv. Josipa Radnika obilježen je Dan Nogometnog kluba Sesvete.

Blagdan sv. Josipa Radnika ujedno i Dan NK Sesvete već tradicionalno obilježava se na stadionu nazvanom po tom svecu. Klub je počastio prvosvibanjskim grahom i nastupom FA Sesvetska Sela, mnoge pristigle građane i navijače, a misu je služio sesvetski župnik preč. Mario Migles.

Misi su uz mnogobrojne vjernike nazočili saborski zastupnik Ante Deur i predsjednik VGČ Sesvete Stjepan Kezerić.

Odigrana je i prvenstvena utakmica između Sesveta  Croatie iz Zmijavaca koja je završila podjelom bodova 2:2.

Sesvete su povele u 38. minuti pogotkom Zdunića i time se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku postignuta su tri pogotka. U 69. minuti Šuto je izjednačio, a potom je u 77. minuti Ćapin doveo goste u vodstvo. Kad se već činilo da će domaći pretrpjeti još jedan poraz, u 86. minuti KAroglan izjednačuje na konačnih 2:2.

Sesvete su u vrlo teškoj poziciji na pretposljednjem mjestu četiri kola prije kraja s vrlo nepovoljnim rasporedom. Naime u posljednja tri kola igraju s tri vodeće momčadi prvenstva.

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59