Čakovčanke bolje od Sesveta

Objavljeno: 23.4.2017. 10:48:59

U susretu Prve hrvatske rukometne lige za žene Zrinski je više nego ugodno iznenadio domaćom pobjedom nad favoriziranim gošćama Sesvete Agroproteinkom 30:27.

Od početka susreta igra se gol za gol, u 10. minuti je 7:5 za Zrinski. Kod 8:7 serija naših igračica i one imaju prednost 11:7. Kod 14:11 gošće su odigrale odličnu završnicu prvog dijela i okrenule na 14:15. Poluvrijeme je 15:15.

I u drugom poluvremenu se nastavlja sa neizvjesnošću. U 39. minuti je 20:19. Čakovčanke cijelo vrijeme imaju prednost, no nikako da se odlijepe i prelome susret. U 48. minuti je 25:24.

Kod 26:25 u 49. minuti serija naših igračica i golovima Posavec, Resman i Haček Čakovčanke pet minuta prije kraja susreta imaju prednost 29:25. Petrušić smanjuje na 29:16, a Elez postiže gol za 30:26. Gošće još postižu jedan gol za konačnih 30:27.