Jedanaest pogodaka Lucije Krezo za uvjerljivu pobjedu Sesvetskih rukometašica nad Umagom

Objavljeno: 6.2.2023. 11:25:28

Rukometašice Sesveta u 13. kolu 1. HRL-a za žene uvjerljivo su savladale Umag s 38:23 (20:12).

Sesvete su u subotu i gimnazijskoj sportskoj dvorani možda i očekivano pobijedile slabašni Umag i upisale nova dva b oda značajna za ostanak u ligi. Neizvjesnost u tom susretu potrajala je samo dvadesetak minuta, koliko su  objektivno  rukometašice Umaga imale snage budući da nisu prošle pripreme. Domaće rukometašice prvi put stvorile su osjetniju razliku (10:5) i više je nisu ispustile do kraja susreta. Prvo poluvrijeme završeno nakon niza od četiri pogotka zaredom, s plus osam (20:12). Već u 35. minuti Sesvećanke su imale deset razlike (23:13). Kod takve razlike, domaći je trener očekivano dao priliku svim svojim igračicama pa ih je na kraju bilo čak 10 na listi strijelkinja.

Fantastičnu večer imala je Lucija Krezo postigavši čak 11 pogodaka, a s 8 je pobjedu poduprla Mihaela Bešen te su obje postigle polovicu svih sesvetskih pogodaka.

Sesvete: Lucija Rezo, Lea Zetović (9); Tina Wutrh 1, Magali Lujić 2, Mihaela Bešen 8, Petra Krezo 2, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo 11 (2), Nika Gavrilović 4, Lara Zovko 2, Ana-Marija Bikić 2 (2), Sara Jukić, Lana Jurina 3 i Katja Hunjadi 3

Trener: Miran Ognjenović

Ažurirano: 22.4.2024. 9:06:51