Dubrava je ipak pobijedila Sesvete

Objavljeno: 9.2.2017. 19:04:31

U 19. kolu A-2 lige Centar KK Sesvete gostovale su kod KK Dubrave. Susjedski derbi bio je zanimljiv i napet, na kraju pobjeda domaćina 87-82.

Sesvećani su dobro otvorili susret i vodili većim dijelom prvog poluvremena. Krajem druge četvrtine dolazi do pada koncentracije, par vezanih grešaka i domaćin odlazi na odmor s prednošću 49-42. Iz rezultata je razvidno da su napadi su bili bolji od obrana.

U drugom dijelu Dubrava konstantno vodi, najviše 12 poena, Sesvete hvataju priključak. Ušlo se u neizvjesnu završnicu, Sesvete dolaze na samo minus 2, ali trica Perića 13 sekundi prije kraja stavlja točku na i pobjede Dubrave.

Kod Dubrave najbolji je bio Smolić s 24 poena i 17 skokova, a kod Sesveta još jednu briljantnu partiju odigrao je Dario Papak s 35 poena i 16 skokova. Nikola Raguž dodao je 19. Sljedeća utakmica na rasporedu je 19.02., kada u Sesvete dolazi Maksimir.

Na kraju svakako treba pohvaliti i vjerne navijače Sesveta koji svoj klub prate svuda i bodre ih u pobijedi, ali i porazu.

KK Dubrava 87 - KK Sesvete 82 (22-20, 27-22, 21-16, 17-24)