Sesvećani izgubili od vodećeg Rudeša

Objavljeno: 18.4.2017. 22:35:29

Danas su odigrane utakmice 28. kola 2. HNL-a. Sesvete je na domaćem terenu ugostio vodeći Rudeš. Gosti su dokazali zašto su trenutačno vodeći u prvenstvu i pobijedili s 3:1.

Rudeš je došao u vodstvo u 20. minuti pogotkom Antonija Boršića, a povisili su na 2:0 osam minuta kasnije. U 39. minuti nadu domaćih za izjednačenje podgrijao je Tomislav Štrkalj, no, s 2:1 za goste otišlo se na odmor.

U nastavku gosti većinom napadaju, Sesvećani se brane uz pokoji proboj, ali bez rezultata. Pred kraj utakmice, u 79. minuti gostujući igrač Matko Babi povisuje za konačnih 3:1 čime povećava izglede Rudeša za osvajanje naslova. Unatoč porazu Sesvećani ostaju na četvrtom mjestu.

U nedjelju, 23. travnja Sesvećani gostuju u Solinu. Utakmica se igra od 17 sati.