Treća ekipa prvenstva, Bjelovar, ipak prejaka za mlade Sesvećanke

Objavljeno: 7.5.2023. 10:46:51

U 24. kolu 1. HRL-a za žene Bjelovar - Sesvete Agroproteinka 32:24 (18:12).

Bjelovar je bio izraziti favorit protiv mlade ekipe iz Sesveta I to je potvrdio pobjedom te ostao u borbi za 3. mjesto. Odličan ulazak u susret imale su domaće rukometašice i već u 5. minuti imale su 5:1. No gošće su se malo razigrale i pet minuta poslije smanjile rezultat na samo jedan pogodak (6:5). I ta je neizvjesnost potrajala do same završnice prvoga dijela. Tada Bjelovarčanke uspijevaju povezati tri pogotka zaredom i na predah odnijeti pet pogodaka (17:12).

Bjelovar je dakako držao stvari pod kontrolom i u drugom dijelu. Nakon 15-tak minuta igre već je 27:17. Završilo je s osam razlike (32:24).

Najefikasnija u redovima Sesveta bila je Ana-Maria Bikić sa šest pogodaka.

Sesvete Agroproteinka: Veronika Mamić (7), Lea Zetović (3); Tina Wurth 1, Magali Lujić 2), Mihaela Bešen, Petra Krezo 1, Magdalena Janković Miloš 1, Lucija Krezo 2, Nika Gavrilović, Anamaria Puđa 2 (1), Lara Zovko 1, Ana-Marija Bikić 6, Sara Jukić 2, Lana Jurina 3 (1), Katja Hunjadi 3 (2)

Trener: Nikola Škorić

Ažurirano: 22.4.2024. 9:06:51