Košarkašima Sesveta 6. pobjeda u nizu

Autor: Marina Mađerić
Objavljeno: 24.4.2017. 10:25:22

U zaostaloj utakmici 27. kola A-2 Lige Centar, košarkaši Sesveta upisali su 6. pobjedu u nizu, slavljem kod košarkaša Zapada rezultatom 66-79.

Od samog početka Sveci su kontrolirali zbivanja na parketu Doma košarke na Velesajmu i rano otišli na plus 18 (4-22). Poluvrijeme završava sa 17 koševa prednosti za Sesvete (29-46). U trećoj četvrtini domaćini nakratko love priključak (minus 10), no dileme o pobjedniku nije bilo i Sesvete upisuju novi trijumf!

Najefikasniji su bili mladi aduti Sesvećana, Dean Popović s 20 koševa i 9 skokova i Luka Dušak s 15 koševa. Trener Vouk dao je priliku svim igračima.

3 kola prije kraja Sesvete imaju omjer 16-12 i dijele treće i četvrto mjesto s Mladosti. U idućem kolu Sesvete su domaćin Maksimiru. Utakmica se igra u subotu 29.04. u 19.30 u dvorani gimnazije.

(Tekst: Ivica Granić)