NBA: Zubac zabio 17 koševa u pobjedi Lakersa

Autor: Marina Mađerić
Objavljeno: 1.2.2017. 11:24:56

Los Angeles Lakers su sinoć slavili protiv Denver Nuggetsa sa 120-116, a Ivica Zubac je u 21 minutu zabio 17 koševa.

Najučinkovitiji kod Lakersa bio je Nick Young sa 23 pogotka, D'Angelo Russell je ubacio 22 uz deset asistencija, a Lou Williams 21 koš.

Zubac je svom učinku dodao i šest skokova te jednu asistenciju, a promašio je samo jedan od devet šuteva iz igre.

U utakmici su se momčadi 22 puta izmjenjivale u vodstvu, ali se Lakersi odvajaju u lošoj trećoj četvrtini za Nuggetse (21-26)

No, Lakersi vode s 10 razlike dvije minute prije kraja treće četvrtine, ali onda Denver radi seriju od 17-2 na početku zadnje četvrtine i dolazi u vodstvo od 87-81 devet minuta prije kraja utakmice.

Nešto manje od pet minuta do kraja Los Angeles izjednačuje pogotkom Williamsa, koji u zadnjoj četvrtini zabija 13 koševa, a onda nakon još jednog njegovog koša Lakersi vode sa 112-111.

Nakon toga, Russell preuzima kontrolu i vodi Lakerse do pobjede nad momčadi koja je sedam puta slavila u Los Angelesu.