NK Sesvete posustao u borbi za naslov prvaka

Objavljeno: 9.4.2017. 18:09:36

U 26. kolu 2. HNL nogometaši Sesveta neočekivano su na domaćem terenu izgubili od Dugopolja 1:0.

Gosti su odmah na početku utakmice u 5. minuti iskoristili neopreznost sesvetske obrane. Nakon kornera gol postiže Stanko Jurić. Nakon primljenog pogotka Sesvećani silovito napadaju, no vrlo dobre prilike ne iskorištavaju Dučkić, Filipović, Štrkalj i Jelić, a protivnički vratar Picak odlično brani. U drugom poluvremenu prilično nepovezana igra s obje strane uz nekoliko pokušaja s jedne i druge strane, ali bez znatnije prijetnje.

Nakon ovog kola nogometaši Gorice ponovno su zasjeli na vrh drugoligaške ljestvice nakon što su u uspješno odradili gostovanje kod Zagreba i pobijedili 2:0. Svi suparnici Gorice za vrh ostali su bez pobjede pa tako Gorica trenutačno ima 46 bodova, Rudeš bod, Solin dva, a Sesvete tri manje.