Sesvete bolje od Lučkog

Objavljeno: 14.3.2018. 19:12:22

U 21. kolu 2. HNL-a na stadionu sv. Josipa radnika danas poslije podne Sesvete su pobijedile Lučko s 2:0.

Pred dvjestotinjak gledatelja nogometaši Sesveta bili su uvjerljivo bolji, te zasluženo slavili.

U vodstvo je Sesvećane doveo Ivan Mamut već u 19 minuti susreta, a točku na i stavio je pred sam kraj susreta drugim pogotkom Dino Kluk.

Sudac Ivan Matić nadjelio se kartona. Sesvećanima je pokazao dva, a gostima čak šest s time da je Deni Simeunović u 40. minuti zaradio drugi žuti, te mu je sudac crvenim kartonom pokazao put u svlačionicu.

Sesvećani su i dalje četvrti na tablici s dva boda prednosti ispred Varaždina koji je kod kuće pobijedio Dugopolje koje je unatoč poraza i dalje ispred Sesvećana za tri boda.

U narednom 22. kolu Sesvećani gostuju u Velikoj Gorici kod Gorice. Utakmica se igra u nedjelju, 18. ožujka od 15,30.