Sesvećani pobjedom nastavili prvenstvo, na stadionu Radnika pali Međimurci

Objavljeno: 25.2.2023. 10:21:52

U 16. kolu 2. HNL-a na stadionu sv. Josipa Radnika Sesvete su pobijedile Međimurje s 2:0 (2:0).

Utakmicom 16. kola između Sesveta i Međimurja nakon zimske stanke nastavljeno je prvenstvo 2. Hrvatske nogometne lige, a uz tu je utakmicu još odigran susret između Opatije i Marsonije (2:1).

Sesvećani su odmah na početku preuzeli inicijativu, bolje otvorili susret što je omogućilo rano vodstvo, već u 8. minuti kad je pogodak postigao jučer najbolji igrač utakmice Ivan Abramović. Susret je riješen već u prvom poluvremenu kad je dvostruki strijelac Abramović postigao svoj drugi pogodak u 39.minuti čime je rezultatski zaključen susret.

Sesvete ostaju na vrhu poretka druge lige odmah do Jadrana iz Ploča s namjerom plasmana u prvu ligu (drugi rang hrvatskog nogometa).

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59