Velika pobjeda Sesveta nad Dinamom II

Objavljeno: 16.4.2022. 12:04:44

U 24. kolu 2. HNL-a Sesvete su na domaćem terenu pobijedile Dinamo II s 4:0 (2:0).

Na stadionu sv. Josipa Radnika u petak popodne nogometaši Sesveta konačno su odigrali jednu iznimno dobu utakmicu, što pokazuje i rezultat. Nadmašili su momčad Dinama II koju je nedavno preuzeo Damir Krznar s čak 4:0. Po dva su pogotka pala u svakom poluvremenu.

Prvi odmah na početku susreta u 8. minuti postigao Josip Mijatović, a strijelac drugog pogotka je u 45. minuti bio Domagoj Muić.

Dominacija Sesveta nastavila se i nakon odmora, pa je u 65 minuti na 3:0 povisio  Danovis Martinez Caliz, tok je konačni rezultat djelo Lazara Vujanića u 78. minuti, a koji je samo dvije minute ranije ušao u igru s klupe kao treća zamjena.

Unatoč ovoj pobjedi Sesvete su i nadalje u opasnoj zoni na 12 poziciji. U narednom kolu Sesvete gostuju kod 14. u poretku Solina.

Ažurirano: 20.4.2024. 12:54:59