NK Sesvete iz Slavonije kratkih rukava

Objavljeno: 8.3.2021. 8:36:54

U 21. kolu 2. HNL-a na Bijelom Brdu BSK - Sesvete 2:1 (1:0).

Nije to bila utakmica a pamćenje. Očekivali smo da će gosti bolje parirati domaćima, pa čak možda ponekad i dominirati, no ništa od toga. Obrana propusna, a napad neopasan, kratak je rezime igre Sesveta u Slavoniji. Čak niti taj jedan pogodak u gostima nije bio djelo sesvetskih napadača nego nespretnosti domaćeg pozadinca Majtanića koji je postigao autogol.

U kratko: 27. minuta Ivan MIhaljević 1:0, i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku jalova igra, a tračak nade u svemu tome donijela je nespretnost domaće obrane autogolom Karla Majtanića u 78. minuti. Međutim  u 86. domaći ponovo dolaze u vodstvo preko Ilića za konačnih 2:1.

Nakon ovog kola Sesvećani su na 11 mjestu, a u narednom kolu na domaćem terenu dočekuju Hajduka II. Utakmica se u Sesvetama uobičajeno igra petkom u 15,30.

Ažurirano: 2.4.2021. 13:18:56

Što mislite o protuepidemijskim mjerama u Gradu Zagrebu?