Sesvete na Radnikovom stadionu bolje od Dinama II

Objavljeno: 27.2.2021. 12:49:34

Nogometaši Sesveta pobijedili su u petak popodne Dinamo II s 3:2 (1:2).

U vrlo dinamičnoj utakmici Sesvećani su bili bolji od druge momčadi Dinama, pobijedivši s 3:2.  Domaći su poveli vrlo rano, već u 5. minuti, nakon udarca na gol i odbijanja lopte Dinamova golmana Josipovića, natrčao je Mateo Topić i glavom loptu poslao u mrežu.

No, nisu domaći igrači dugo uspjeli sačuvati svoj gol, jer je već u 8. minuti stiglo poravnanje. Na dodanu loptu s desetak metara iskosa s desne strane Svržnjak puca u prazan dio Mikulićeve meže.

Vodstvo Dinamu II donosi Patrik Mijić u 29. minuti i to je rezultat s kojim se otišlo na odmor.  Na kraju prvog poluvremena bilježimo još jedan nemili događaj, u jednom dvoboju teško je ozlijeđen Lazar Vujanić koji je dobio jak udarac u predjelu lijevog skočnog zgloba, te je na nosilima odnešen s terena, a potom odvezen u bolnicu na daljnje preglede.

U nastavku Sesvećani su zaigrali konkretnije što je rezultiralo preokretom. Adrijan Zenko koji je ušao umjesto ozlijeđenog Vujanića u 56. minuti postiže pogodak za izjednačenje, a Bruno Sunagić kojeg je trener Dino Babić odmah na početku drugog poluvremena uveo u igru zajedno s Igorom Karlom Majićem, postiže pogodak samo minutu nakon Zenka za konačnih 3:2.

Sesvećani su trenutačno osmi na tablici.

Ažurirano: 2.4.2021. 13:18:56

Što mislite o protuepidemijskim mjerama u Gradu Zagrebu?