Rukometašice Sesveta Agroproteinke porazile u gostima Murvicu

Objavljeno: 5.11.2018. 9:16:50

Sesvećanke su zamijetno bolja ekipa i uzele su nove bodove u Crikvenici kod Murvice 24:19 (14:9).

Rukometašice Sesveta Agroproteinke porazile su sinoć u Crikvenici domaću ekipu Murvice i uzele nova dva boda čime su dodatno učvrstile svoju treću poziciju na tablici iza Podravka Vegete i Lokomotive.

Nakon početnog ispitivanja snaga gošće se u 11. minuti odvajaju na 3 gola prednosti (2:5) i tu prednost ne ispuštaju do kraja poluvremena. Trudile su se rukometašice „Murvice“ dostići vodstvo gošći i većim dijelom prvog poluvremena igralo se gol za gol, međutim u samoj završnici Sesvećanke dižu prednost na +5 golova (9:14).

U nastavku utakmice gošće zahvaljujući čvrstoj obrani malo-pomalo povećavaju prednost i od 35. minute kad je rezultat bio 11:14 dolaze do 13:22 u 50. minuti čime je utakmica praktički riješena. Pritom je gostujući trener izrotirao čitav roster. Vidjelo se da su „Sesvete Agroproteinka“ jednostavno bolja ekipa, dobro posložena na svim pozicijama. Najefikasnija Sesvećanka je bila Dora Lukić koja upravo danas ima promociju na Ekonomskom fakultetu. Čestitamo!

SESVETE AGROPROTEINKA: Lucija Bešen, Tupek 3, Mihaela Bešen 1, Dičak 1, Čalušić 4, Rezić, Bikić 1, Vlajsović 1, Lovrenčević, Lukić 5, Anđelić 4, Pratljačić, Lisjak 2, Peraica 2, Žderić. Trener: Vladimir Jelčić.

MURVICA: Antić, Paurević 1, Skorić 4 (2), Jerčinović 6 (3), Kalčić 4, Filipović 2, Marijeta Lekaj, Ljubanović, Mandekić, Dilja Lekaj, Debelić 1, Marta Pešut, Matea Pešut, Talan, Nika Car, Matijašić 1. Trener: Mladen Prskalo.