Druga pobjeda za redom sesvetskih rukometaša

Objavljeno: 22.10.2017. 13:17:39

U petom kolu Premijer lige sinoć u Rijeci  MRK Zamet – MRK Sesvete 23:27 (13:12)

Službeni izvještaj:

Rukometaši Sesveta nastavili supobjeđivati u svojoj prvoj sezoni Premijer lige pa su nakon prošlotjedne pobjede nad Goricicom skinuli skalp i Zametu.  Riječani su nametnuli svoj tempo igre od prvog sučeva zvižduka, ali Sesvete su to dobro pratile. Tek nakon deset minuta se Zamet odvaja na +3, no motivirani gosti preko Marka Mihaljevića izjednačavaju na 7:7 i uz još jedan njegov dolaze do prvog vodstva u susretu. Vodstvo se držalo do 21. minute kada ga Zamet vraća na svoju stranu te s pogotkom više i odlaze na odmor.

U nastavku čvrste obrane i velika borba. Lovro Šprem omogućava Sesvetama da ponovno povedu i to s 20:18, a u posljednjim minutama susreta zabija i za sigurnih 26:22. Kod Sesveta se istaknuo Mihaljević sa šest golova, a Igor Totić je obranio devet lopta na golu. Matija Golik je za Zamet upisao devet zgoditaka.

Slijedeće kolo igra se 4. studenog, a Sesvećani su domaćini Dubravi.