MRK Sesvete izgubio od Spačve

Objavljeno: 10.12.2017. 22:37:56

U 11. kolo 2 HRL-a u subotu navečer u Vinkovcima RK Spačva – MRK Sesvete 29:24 (18:15)

Rukometaši Sesveta izgubili su na gostujućem  terenu od bolje momčadi Spačve. U zanimljivoj utakmici domaćini  su pobijedili Sesvete i tako i dalje ostali na istom broju bodova kao i Varaždin. Na početku se igralo gol za gol i u prvih 12. minuta pogoci su teško padali, ali onda su obrane popustile. Posebno ona Sesveta koje su 20. minuti prvi put zaostale za tri pogotka (10:7) kada je za Spačvu pogodio Vlatko Ranogajec. Do isteka 30. minute rukometaši Spačve zabili su još osam puta i održali svoju prednost od tri pogotka.

U nastavku Spačva je još dodatno povisila svoju prednost i osigurala pobjedu. Marko Karaula bio je prvi strijelac Spačve s devet zgoditaka, a Lovro Šprem je s pet pogodaka. Obzirom da su i posljednja dva kluba na tablici Metalac i Zamet, također izgubili, Sesvete su i dalje ostale osme.

U narednom kolu, slijedeće subote Sesvećani na domaćem terenu dočekuju šestoplasirani Karlovac.