Sesvećani izgubili u Rijeci od Zameta

Objavljeno: 15.4.2018. 12:16:57

U 4. kolu Lige za ostanak Hrvatske rukometne Premijer lige u subotu navečer u Rijeci Zamet – Sesvete 31:26 (16:11)

Zamećani su se slavljem bodovno odvojili od Sesveta i zasjeli na drugo mjesto tablice. Zamet je s 3-0 serijom otvorio utakmicu i taj su zaostatak Sesvete lovile kroz cijeli susret. Nakon 15 minuta igre stajalo je +6 nakon gola Ivana Majića. Do odlaska na odmor Sesvete su smanjile tek na 11:16. Kod Zameta je na vratima dobro išlo Quan Wangu, a dobro izdanje Zameta nastavilo se kroz drugo poluvrijeme. Najbliže što su Sesvete došle bilo je u 42. minuti kada je na semaforu stajalo 19:22. Na kraju je Zamet upisao slavlje rezultatom 31:26.

Damir Vučko sa šest pogodaka i Quan Wang s 14 obrana bili su najbolji kod Zameta. U redovima Sesveta istaknuli su se Neven Grgurić i Leon Strbad svaki s po šest pogodaka, dok je vratarski tandem Totić-Mudrinjak sakupio osam obrana.